Eladó új építésű téglalakás - Budapest, XIV. kerület

KAPCSOLAT
Homolya Gergely

+36 20 404

Belső terület

32 m²

Tájolás

északnyugat

Építési állapot

új

Építési mód

tégla

Szobák száma

1 szoba

Kert

33 m² (saját kert)

Terasz

5 m²

Emelet

földszint.

Épület szintje

4.

Épült

2026

Belső azonosító:
C002
Ingatlan azonosító:
349_pln

Budapest, XIV. kerület, Alsórákos

Irányár

75 M Ft
(2.34 M Ft/㎡)

Szobák

1 szoba

Emelet

földszint

Terület

32 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Zugló dinamikusan fejlődő részén, kertvárosi környezet közelében, modern lakóparkban kínálunk eladásra egy földszinti, kertkapcsolatos garzonlakást.

A 32 m²-es, egyszobás lakás ideális választás első otthonnak vagy befektetésnek, különlegességét pedig a közvetlen kertkapcsolat adja – ritka lehetőség ebben a kategóriában.

Az ingatlan egy tégla építésű, liftes társasház földszintjén helyezkedik el, 2026. júniusi átadással. A korszerű mennyezeti hűtés-fűtés rendszer egész évben kellemes hőérzetet biztosít, miközben az energiahatékony megoldások alacsony fenntartási költségeket eredményeznek.

A lakás praktikus kialakítású, jól bútorozható, világos térrel:

hang- és hőszigetelt nyílászárók
elektromos redőny előkészítés
egyedi mérésű közművek (víz, fűtés, hűtés)
1×32 A elektromos teljesítmény

A társasház -2 szintjén mélygarázs kerül kialakításra, fűtött lehajtóval, ahol igény szerint beállóhely és tároló is vásárolható.

⚠️ Fontos: a lakás jelenleg kizárólag készpénzes ügyfelek számára érhető el.

Elhelyezkedés
Zugló egyre népszerűbb, fejlődő részén, zöld környezet közelében, mégis kiváló infrastruktúrával – ideális választás azok számára, akik nyugodt, mégis jól megközelíthető otthont keresnek.

Kinek ajánlom?
Első lakásnak, kiadásra vagy akár saját kis „városi kertként” – mert itt nem csak egy lakást, hanem egy plusz életteret kapsz.

További információért keressen bizalommal!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege