Eladó téglalakás - Tatabánya

KAPCSOLAT
Horváth Boglárka

+36 30 177

Belső terület

55 m²

Szobák száma

2 szoba

Erkély

4 m²

Emelet

3.

Épület szintje

5.

Épült

kb. 1980

Lift

nincs

Ingatlan állapot

kívül: felújított
belül: felújított

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
18_hbi

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya, (Óváros), Cseri utca

Irányár

46.9 M Ft
(852.73 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Emelet

3

Terület

55 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Tatabánya, Cseri utca – parkra néző, felújított lakás

A KLASSZIKUS ELRENDEZÉS KEDVELŐINEK

Tatabányán, a Cseri utca park felőli,​ a főúttól legtávolabb eső egyik tömbjében kínálom megvételre ezt az 55 m²-es, 2 szobás, harmadik emeleti lakást.

A lakás egyik legnagyobb értéke az elhelyezkedése: a nappali zöldre néz, nincs forgalom, nincs zaj – valóban egy nyugodt, élhető környezet, madárcsicsergéssel.​

Az erkély beépítésre került, teljes ablakfelülettel – nem vesz el fényt, ellenkezőleg: egy világos, télikert jellegű plusz teret ad a lakáshoz, amely az év minden szakában használható.

A társasház szigetelt, a lakás egyedi mérős (költségosztós) távfűtéssel rendelkezik, így a fenntartási költségek kifejezetten kedvezőek.

Az ingatlan​ korábban teljes felújításon esett át:

– villamos hálózat cseréje és bővítése

– nyílászárók cseréje

– átgondolt alaprajzi módosítás

– nagyobb, kényelmes fürdőszoba​, új konyha

A terek arányai kifejezetten jók: tágas előszoba, jól bútorozható szobák, élhető méretű helyiségek – ez a 55 m² valóban nagyobbnak érződik.

A​ lakás hangulata inkább klasszikus​, letisztult és otthonos, mint modern – aki ezt a stílust keresi, itt rögtön otthon fogja érezni magát.

Az ingatlan különösebb ráfordítás nélkül költözhető állapotú. Nem kell felújítással kezdeni.

Saját tároló tartozik hozzá. A lakóközösség rendezett, csendes. A környezet pedig parkos, zöld.

Birtokbaadás: 2026. november közepén lehetséges!!