Eladó téglalakás - Nagykanizsa

azonnal költözhető
Azonnal költözhető
KAPCSOLAT
Kárpáti Csaba

+36 30 959

Belső terület

57 m²

Tájolás

észak, nyugat

Szobák száma

2 szoba

Erkély

4 m²

Emelet

1.

Épület szintje

3.

Épült

2005

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
3751_csaszi

Zala megye, Nagykanizsa, (Belváros), Király utca

Irányár

53 M Ft
(929.82 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Emelet

1

Terület

57 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
NAGYKANIZSA BELVÁROSÁBAN BELSŐ, ZÁRT UDVAROS TÁRSASHÁZBAN, I. EMELETI ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ!

Nagykanizsa belvárosában, mégis csendes, nyugodt környezetben kínálok megvételre egy igazán szerethető, kiváló elosztású, 57 m²-es, 1. emeleti, erkélyes lakást, amely egy társasház belső, zárt udvarában helyezkedik el.

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet:
- fiatal pároknak, kisgyermekes családnak
- idősebb korosztálynak
- vagy akár befektetésnek, kiadásra is!

A 2005-ben épült lakás egyik legnagyobb előnye a rendkívül élhető elrendezése:
• tágas amerikai konyhás nappali
• 2 külön nyíló hálószoba
• külön gardrób
• kádas fürdőszoba
• külön WC
• hangulatos, 5 m²-es erkély

A lakás világos, otthonos és modern hangulatú, ráadásul Az egyik szobából közvetlen teraszkapcsolat nyílik, ahol kellemesen indulhatnak a reggelek egy kávé mellett, vagy nyugodtan zárulhatnak az esték.

Műszaki tartalom, ami pénzt spórol:
• cirkó-gáz fűtés radiátoros hőleadókkal
• termosztátfejes radiátorok
• inverteres hűtő-fűtő klíma
• 2 rétegű műanyag nyílászárók
• redőny + szúnyogháló minden fontos helyen

A lakás fenntartása rendkívül kedvező:
• alacsony rezsiköltség
• közös költség mindössze: 11.000 Ft/hó
A vételár részét képezi:
- a gépesített konyhabútor, fürdőszoba bútor és az inverteres /hűtő-fűtő/ klíma
A további bútorok és berendezések megegyezés tárgyát képezhetik.

Lokáció? Gyakorlatilag tökéletes.
Minden pár perc sétával elérhető:
• Vásárcsarnok