Eladó téglalakás - Budapest, VII. kerület

KAPCSOLAT
Varga Sándor

+36 30 452

sandorvarga000@

Belső terület

46 m²

Tájolás

dél

Szobák száma

2+1 félszoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Emelet

3.

Épület szintje

3.

Épült

kb. 1921

Ingatlan azonosító:
44_vrs

Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros

Irányár

72.9 M Ft
(1.58 M Ft/㎡)

Szobák

2+1 félszoba

Emelet

3

Terület

46 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT - BELVÁROSI - VILÁGOS LAKÁS
VII. kerületben található a Dózsa György úton ez a 46 m2-es, felújított, 3. emeleti eladó lakás.
- műanyag nyílászárók (tripla üvegűek)
- a plafon és a gang felőli falak hőszigetelést kaptak, a két szomszéd felől pedig hangszigetelt
- a teljes vezetékhálózat cserélve lett, (32A)
- Ariston kondenzációs kombi kazán biztosítja a meleg vizet és a fűtést, ami havonta kevesebb, mint 5 ezer forint
- a lakás hűtéséről egy 5,2 kW-os Gree hűtő-fűtő klíma gondoskodik
- a lakásban teljes burkolat csere történt, a nappaliban és a hálószobában tölgy szalagparketta került, az előszoba, a wc és a félszoba jó minőségű PVC padló borítást kapott. A fürdőszobában prémium minőségű olasz csempe és járólap borítja a falakat illetve a padlót. A fürdőben épített zuhanyzó lett kialakítva és az összes csaptelep felsőpolcos Mofém csapokra lett cserélve.
- a lakásban amerikai konyhás nappali lett kialakítva, a konyha bútor minőségi anyagokból, egyedileg gyártott, nem IKEA konyha. A szekrények előlapjai festettek, a konyhapult 100%-ban vízálló műkő (nem bútorlap). Indukciós főzőlappal (Electrolux) valamit beépített sütővel (Ariston) és mikrohullámú sütővel (Ariston) lett felszerelve. Ezen kívül egy nagy (12 terítékes) mosogatógép (Hisense) és egy óriási hűtő-fagyasztó (Samsung) is megtalálható, mindkettő szintén gondosan beépítve a letisztult és elegáns designba illeszkedve.
A hálószobában és az előszobában a padlótól a plafonig érő beépített szekrény található, amiben a kazán, a mosógép és a szárítógép is szépen el lett rejtve.