Eladó téglalakás - Budapest, IX. kerület

KAPCSOLAT
Békési Katalin

+36 30 718

Belső terület

40 m²

Tájolás

nyugat

Szobák száma

1 szoba

Emelet

2.

Épület szintje

5.

Épült

2002

Belső azonosító:
1118
Ingatlan azonosító:
4073_mlux

Budapest, IX. kerület, Középső-Ferencváros, Bokréta u.

Irányár

73.8 M Ft
(1.85 M Ft/㎡)

Szobák

1 szoba

Emelet

2

Terület

40 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Egyetemisták, befektetők figyelmébe!

ELADÓ a IX. kerületben a Bokréta utcában ez az újszerű, 40 nm-es + francia erkélyes, utcára néző lakás. 2002-ben épült, liftes ház 2. emeletén. Jelenleg 1 szobás, azonban könnyen 1 + fél szobássá alakítható. A konyhája amerikai jellegű. Tájolása: nyugati

A fürdőben kád, a WC külön helyiségben található. A közös költség 21.400 Ft havonta. A fűtése egyedi gáz cirkó. Télen a fűtés és a meleg víz maximum 8.000 Ft volt. Vízóra van.

A közlekedés kiváló, 4-6-os villamos, 3-as metró a közelben. A gyönyörű Ferenc téren pihenhet, kikapcsolódhat.

SOTE, BME, ELTE, CORVINUS 10-15 perc alatt gyalog is könnyen elérhető!

Extra: A konyhabútor a villanytűzhellyel és elszívóval az ár részét képezi!

Légkondícionáló berendezéssel ellátott ingatlan.

Irányár: 73,8 MFt
Refszám: 1118

Hívjon most, nehogy lemaradjon!

Hívjon bizalommal a megadott számon!
Ha épp nem tudom felvenni a telefont, rövidesen visszahívom.
Kereső ügyfeleink részére a szolgáltatásunk díjtalan
Érdeklődés esetén adatait a weboldalunkon lévő adatkezelési szabályzatunk szerint kezeljük.

Beszámítható ingatlanokat keresünk ügyfeleink részére. Ingatlancsere lehetőség, beszámítás, értékegyeztetéssel. Irodánk ingatlanok adás-vételével és cseréjével is foglalkozik.

Irodánk ügyfeleinknek kedvező, alacsony sikerdíjjal párosított szakértelemmel áll rendelkezésére.
Ügyvédi háttérrel, ingyenes hitel tanácsadással, teljeskörű ügyintézéssel segítjük Önt.