Eladó ikerház - Budapest, XXIII. kerület

KAPCSOLAT
Madaras Dóra

+36 30 498

Belső terület

220 m²

Telek terület

600 m²

Tájolás

délkelet

Szobák száma

2+1 félszoba

Épület szintje

2.

Épült

1978

Ingatlan azonosító:
20_cld

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár

Irányár

104.8 M Ft
(476.36 E Ft/㎡)

Szobák

2+1 félszoba

Terület

220 m²

Telek terület

600 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Kivételes lehetőség Soroksár csendes, kertvárosias utcájában – masszív tégla építésű ikerházfél, különálló melléképülettel és 70 m² előkészített tetőtérrel

A XXIII. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy igazán sokoldalú ingatlant, amely rengeteg fejlesztési lehetőséget rejt magában. A ház ideális választás lehet nagyobb család számára, két generáció együttéléséhez, vállalkozóknak, illetve befektetőknek, akik hosszú távon értéknövelő ingatlant keresnek.
Az ingatlan fűtését vegyes tüzelésű kazán biztosítja radiátoros hőleadással valamint 2 klíma is szolgálja a megfelelő hőérzetet.

A főépület jellemzői és tágas lakóterei:
A ház elosztása tekintélyes méretű helyiségeket biztosít, így a terek kényelmesen bútorozhatóak és világosak. A lakószinten a szobák méretei önmagukért beszélnek: a 20 nm-es nappali mellett egy 12 nm-es és egy 15 nm-es hálószoba található. Az ingatlan komfortérzetét tovább növeli a két nagyméretű erkély, amelyek közvetlen kapcsolatot teremtenek a nyugodt környezettel.A belső terek már részlegesen felújításra kerültek, aminek keretében pl a fürdőszoba is új burkolatot kapott.

Beépíthető tetőtér – Lakószintnek előkészítve
Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a mintegy 70 m²-es tetőtér, amelynek beépítését már előkészítették lakószint létesítésére. Akár egy teljesen különálló lakás is kialakítható itt, ami tökéletes megoldás lehet felnőtt gyermek, idős szülő vagy bérlő számára. A külön lakrész kialakításának lehetősége jelentősen növeli az ingatlan értékét és használhatóságát.