Eladó ház - Tapolca

KAPCSOLAT
Házi Erzsébet

+36 70 953

Épület szintje

2.

Épült

kb. 1970

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Szigetelés

5 cm

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
182_bpi

Veszprém megye, Tapolca

Irányár

65 M Ft
(902.78 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

72 m²

Telek terület

826 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Otthonos családi ház eladó Tapolca kedvelt kertvárosi részén!
Ha egy nyugodt, szerethető otthont keresel, ahol igazán jó érzés megpihenni, akkor ez a tapolcai családi ház remek választás lehet.
A csendes, barátságos kertvárosi környezetben található, azonnal költözhető ház 72 m²-es, jelenleg 2 kényelmes szobával rendelkezik. A lakórész egyszintes kialakítású, ugyanakkor a tetőtér beépíthető, így akár a család bővülésével együtt az otthon is tovább alakítható.
A ház alatt egy 15 m²-es pince található, amely tárolásra vagy hobbi célokra is kiváló lehetőség.
Az otthon melegéről gáz- és vegyes tüzelésű kazán gondoskodik, a meleg vizet pedig éjszakai áramról működő bojler biztosítja.
Az ingatlan az elmúlt években több műszaki felújításon is átesett:
• 5 cm-es külső szigetelést kapott,
• korszerű műanyag nyílászárókat építettek be,
• a bejövő vízvezeték cseréje megtörtént a pincéig,
• valamint a villanyvezetékek is rézkábelezésűek lettek.
A 826 m²-es, gondozott telek igazi családi élettér, ahol garázs, melléképület és veteményeskert is helyet kapott. A kellemes udvar remek helyszíne lehet családi összejöveteleknek, nyári sütögetéseknek vagy egyszerűen csak a nyugodt hétköznapoknak.
A belváros közelségének köszönhetően minden fontos intézmény és szolgáltatás könnyen elérhető, miközben az utca csendes, nyugodt hangulata valódi otthonérzetet ad.
Energetikai tanúsítvány folyamatban .

INGATLAN ADATAI

Tájolás
dél
Épület szintje
2.
Épült
kb. 1970